Objednejte si kurzy chemie se mnou nebo biologie s Markem

Jarní intenzivní kurz chemie a biologie (únor až květen 2023)

Čekají vás letos přijímačky z chemie a biologie třeba na medicínu, farmacii nebo veterinu? Tak pro vás otevírám kurz chemie a Marek kurz biologie. 

1. Jarní intenzivní kurz chemie s Oli 

Slovo intenzivní tady hraje velkou roli, projdu s vámi to nejpodstatnější za 4 měsíce. Pokud jste tedy zjistili, že potřebujete na chemii zapracovat před přijímačkami a sami to nezvládnete, tak je kurz dělaný pro vás.

 • Kurz obsahuje to nejpodstatnější z SŠ chemie v živých přenosech (úterý od 17:30 do 20:15). Rozpis témat najdete v tomto souboru. Po hodině dostanete také test na procvičení znalostí. 
 • Celkově nás čeká 16 setkání (každé trvá necelé 3 hodiny), poté ale počítejte s tím, že budete muset ještě nějaké věci dostudovávat i sami. Není možné za 4 měsíce projít kompletní 4 roky výuky, udělám ale vše pro to, abyste z kurzu získali maximum znalostí. Ukážu, co je důležité, a cestu, jak postupovat, aby vaše učení bylo efektivní.
 • Budete mít přístup do komunity všech mých minulých i současných studentů (studijní fórum). Tam můžete sdílet dotazy k učivu, k modelovkám atd. Kdykoliv můžete napsat i mně. Mým cílem je, abyste vše co nejlépe pochopili a co nejlépe se připravili na přijímačky. Kurz je vhodný i jako zopakování znalostí z chemie pro vstup na VŠ chemického směru. 
 • Všechny lekce jsou po odvysílání k dispozici i v záznamu, takže si je můžete kdykoliv projít, třeba i v červnu před přijímačkami.
 • Součástí kurzu jsou také záznamy speciálních webinářů na tyto fakulty: LF MUNI, LF UPOL, 3. LF UK, LF HK a LF Plzeň + procházení modelovek.
 • Pokud mne neznáte, koukněte se první, jestli vám vyhovuje můj styl učení, případně si přečtěte veřejné hodnocení mých kurzů.

Chcete být mými studenty? Začínáme 31. ledna. 

Cena kurzu je 2 200 Kč/92 Eur 🔽🔽🔽


Čekají vás přijímací zkoušky až v dalším roce? Raději zvažte přihlášku až příští rok nebo se níže podívejte na možnost ročního kurzu chemie.


2. Jarní intenzivní kurz biologie s Markem (záznamy hodin + online konzultace)

 • Tento kurz je určen pro ty z vás, kteří se připravují na maturitu z biologie a/nebo přijímací zkoušky z biologie (LF, PřF, farmacie atd.) a rádi by si zopakovali stěžejní témata biologie.
 • K dispozici Vám budou záznamy lekcí (zhruba 70 hodin), kde bude probrána teorie v takovém rozsahu, aby vás nic u přijímacích zkoušek a maturity nepřekvapilo. Rozpis témat biologie.
 • Dále vám poskytnu veškeré studijní materiály, se kterými budeme v kurzu pracovat (prezentace, testy apod.), na sdíleném google disku.
 • Součástí kurzu budou on-line konzultace (10x), během kterých se můžete zeptat na cokoliv z daného okruhu, co Vám není jasné, abyste si důležité znalosti správně osvojili. Dále budou na konzultacích probrány otázky z modelových sbírek a z testů z minulých let, abyste si mohli ověřit, zda danému tématu rozumíte a případně se doptali na to, co jasné není. Konzultace budu nahrávat - pro případ, kdybyste se nemohli konzultace zúčastnit, nebo byste si rádi konzultaci poslechli znovu pro lepší pochopení. Rozpis konzultací.
 • Po probrání témat budou celá tři setkání věnována komplexnímu procházení testů na různé lékařské i přírodovědecké fakulty, čímž si zopakujete a ukotvíte již probrané učivo a maximálně se připravíte na úspěšné zvládnutí zkoušek.
 • Budu vám k dispozici i přes e-mail a messenger v případě jakýchkoliv dotazů během kurzu.
 • Neznáte, jak Marek učí? Koukněte se na ukázku jeho hodiny.

Potřebujete se za 4 měsíce naučit maximum z biologie k přijímačkám?

Kurz s Markem otevřeme, pokud se přihlásí 20 studentů.

Cena kurzu je 2 100 Kč 🔽🔽🔽

Registrace na jarní kurz biologie

Celoroční online kurzy chemie a biologie - začínáme v říjnu

Během ročního online kurzu se naučíte rozumět středoškolské chemii a připravíte se na přijímací zkoušky na PřF, farmacii a lékařské fakulty. Ještě mne neznáte? Podívejte se první, jestli vám vyhovuje můj styl vysvětlování chemie.

 • Kurz obsahuje kompletní výuku SŠ chemie s přesahem do VŠ v živých přenosech (pondělí a středa 17:00-18:45). Říjen - červen 22/23, ve kterém nás čeká 120 hodin teorie chemie. Rozpis témat najdete v tomto souboru. Po vysílání jsou hodiny dostupné v záznamu, který si můžete kdykoliv projít. Součástí jsou také testy na procvičení znalostí (po dokončení ucelené kapitoly). 
 • Každé pondělí a středu od 19:15 mám otevřené konzultační hodiny. Probereme vaše dotazy k lekcím, konkrétní dotazy např. z modelovek či testů k přijímacím zkouškám. Konzultace na studijním fóru jsou možné 24/7.
 • Na začátku kurzu dostanete studijní balíček. Ten obsahuje materiály ke studiu a také kartičky na procvičení triviálních názvů sloučenin.
 • Budete mít přístup do komunity všech mých bývalých a současných studentů (studijní fórum/skupina). Zde můžete najít studijního partnera, ptát se kdykoliv na dotazy z učiva, modelovek, testů, ze školy nebo zkušenosti a rady starších studentů k přijímačkám a ke studiu na VŠ.
 • V 2. polovině roku projdeme ve speciálních webinářích dostupné testy/modelovky na většinu lékařských fakult v Česku a také na VETUNI.

  Kurz chemie nabízím ve 2 variantách:

  • Kurz bez individuálních konzultací - kurz obsahuje vše výše zmíněné a dosáhnete v něm toho, že se naučíte za rok porozumět chemii v rozsahu SŠ s přesahem do VŠ. A také se připravíte na maturitu, přijímačky a nebo prohloubíte zájem o obor. Konzultace hromadné a v rámci fóra vám zabezpečí, že se nezaseknete na něčem, čemu nerozumíte.

  Cena této varianty je 5 990 Kč/250 Eur. Kurz je již obsazený, moc děkuji za zájem :)

  • Kurz s individuálními konzultacemi - nad rámec všeho výše zmíněného dostanete přístup k mému kalendáři a podle svého času si postupně budete plánovat termíny konzultací. Za rok můžete využít průměrně 3-4 konzultace jen se mnou. Obvykle řešíme výběr vysoké školy, stanovení cílů, kterých chcete za rok dosáhnout, motivaci. Probereme váš postup v kurzu, věci, kterým nerozumíte, ale taky vás budu stále motivovat, abyste dosáhli svého cíle. Počet míst je v této variantě velmi omezený.
  • Cena ročního kurzu chemie s individuálními konzultacemi je 7 490 Kč/305 Eur. Kurz je již obsazený, moc děkuji za zájem :)
   Pro koho je roční kurz chemie vhodný?
   Pro každého, kdo se chce naučit chemii pochopit a nejen se ji učit nazpamět. Podívejte se sami na veřejné recenze účastníků kurzu. Kurz je nejvhodnější pro studenty, kteří budou dělat v roce 2022/2023 přijímací zkoušky na vysokou školu nebo i pro studenty 3. ročníků SŠ. V kurzech mívám i úplné začátečníky s chemií, kteří neměli předmět na střední vůbec, učitele, kteří si chtějí chemii zopakovat pro výuku. Záleží velmi na vás, pokud se se mnou chcete rok chemii učit, velmi si toho vážím. Pokud jste mladší (1. - 2. ročník), tak zvažte, jestli si raději nepočkáte na další rok. Případně mi napište a můžeme se o tom pobavit. 

  Pokud uvažujete o studiu se mnou příští rok, zanechte mi email. Zašlu vám jako první informace o vypsání kurzu během února 2023. Kurz bývá totiž obvykle rychle zaplněný. 


  • Kurz je primárně určen pro studenty připravující se na maturitu nebo k přijímacím zkouškám z biologie (lékařské fakulty, přírodovědné obory, farmacie apod.). Dále ale i pro ty z vás, kteří by se rádi v důležitých oblastech biologie dozvěděli něco nového, či si danou látku efektivně zopakovali a připomněli.
  •  V rámci kurzu budete mít k dispozici záznamy důležitých kapitol biologie (rozpis témat), které vám budou k dispozici v přehledné tabulce po celý rok. Přístup ke všem videím z biologie dostanete v říjnu.

  • Přibližně 1x za dva týdny bude probíhat on-line konzultace (na platformě google meet), kde se budete moci zeptat na to, co vám ze záznamů nebylo jasné, abyste si důležité znalosti, termíny a procesy správně osvojili. Zároveň se na konzultaci zopakují nejdůležitější znalosti z daného tématu.
  • Konzultace budou probíhat on-line v úterý od 17:30 od října do května. Bližší rozpis termínů konzultací a témat bude upřesněn před začátkem kurzu.
  • Součástí konzultací budou i procvičovací testy z probíraných témat (inspirované přijímacími testy z minulých let a modelovými sbírkami na lékařské a přírodovědecké fakulty), které vám dají zpětnou vazbu o správném pochopení daného tematického celku a pevný základ pro jejich úspěšné řešení např. při přijímacích zkouškách.
  • Všechny lekce a konzultace vám budou k dispozici ve formě záznamů - pro případ, kdybyste neměli zrovna čas se on-line konzultace účastnit, nebo byste si rádi lekci poslechli znovu pro lepší pochopení.
  • Celý kurz bude probíhat online, takže se ho budete účastnit z pohodlí domova.
  • Marek vám bude kdykoliv k dispozici i přes e-mail nebo messenger v případě jakýchkoliv dotazů během kurzu. 
  • Neznáte, jak Marek učí? Koukněte se na ukázku jeho hodiny.
   Cena ročního záznamového kurzu biologie je 4 490 Kč/185 Eur. 
   Kurz otevřeme, pokud se přihlásí 30 studentů. Informace pošlu emailem.

   

  Soukromé lekce a mentoring

  Individuální lekce se mnou 

  Napište mi, prosím, a domluvíme se na detailech.

  500 Kč

  45 minut