Objednejte si kurzy chemie se mnou

Celoroční online kurzy chemie a biologie 2021/2022 - začínáme v říjnu

Během ročního online kurzu se naučíte rozumět středoškolské chemii a připravíte se na přijímací zkoušky na PřF, farmacii a lékařské fakulty. Ještě mne neznáte? Podívejte se první, jestli vám vyhovuje můj styl vysvětlování chemie.

 • Kurz obsahuje kompletní výuku SŠ chemie s přesahem do VŠ v živých přenosech (pondělí a středa od 17:00). Rozpis témat najdete v tomto souboru. Po dokončení tématu dostanete také test na procvičení znalostí. 
 • Každé pondělí od 19:15 budeme mít hromadné konzultace. Probereme vaše dotazy k lekcím, konkrétní dotazy např. z modelovek či testů k přijímacím zkouškám. Konzultace přes Messenger/email jsou možné kdykoliv.
 • Termíny individuálních konzultací budu zveřejňovat postupně v online kalendáři. Za rok jich můžete využít průměrně 3-4. Nejvíce jich budeme mít ke konci kurzu před přijímačkami.
 • Na začátku kurzu dostanete studijní balíček. Ten obsahuje materiály ke studiu a také kartičky na procvičení triviálních názvů sloučenin.
 • Budete mít přístup do komunity všech mých studentů (studijní fórum/skupina).
 • V 2. polovině roku projdeme ve speciálních webinářích dostupné testy/modelovky na tyto fakulty: LF MUNI, LF UPOL, 3. LF UK, LF HK a LF Plzeň.
 • Součástí kurzu jsou také záznamy hodin z molekulární a buněčné biologie, genetiky atd. Propojíte si tak znalosti mezioborově a navíc vás lektor Marek připraví na přijímací zkoušky.

Děkuji za váš zájem, tato verze je již vyprodána. Pokud přesto chcete se mnou letos studovat, koukněte se na verzi uvedenou níže. 

Pokud uvažujete o studiu se mnou příští rok, zanechte mi email. Zašlu vám jako první informace o vypsání kurzu během února 2022. Kurz bývá totiž do konce června obvykle zaplněný. Cena v tomto roce byla 7 490 Kč.


Velmi si vážím vašeho zájmu se mnou studovat chemii. Nabízím proto v roce 21/22 ještě tuto variantu kurzu:

Čím se liší kurz od původně nabízené varianty

 • Kurz bude obsahovat všechny lekce pouze ze záznamu (tzn. nebudete mít přístup k živému vysílání). Rozpis lekcí. Kapacitně se totiž nedokážu věnovat v live streamech více studentům. Tyto záznamy budete dostávat postupně na každý týden. Teorii tedy dostanete kompletně stejnou jako v původním kurzu. Každý týden budete mít jasně danou teorii ve videích a bude na vás si ji projít. K hodinám patří také testy na procvičení nabytých znalostí.
 • Hromadné konzultace budou ve středu od 19:15
 • Nebudeme si spolu volat jeden na jednoho. Individuální konzultace přes video konference jsou velmi časově náročné a proto v této variantě kurzu nebudou. Máte ale k dispozici individuální konzultace přes text - Messenger/email.
 • Díky tomu je cena nižší.
 • Kurz je vhodný pro 3. a 4. ročníky SŠ. Je vhodný i pro ty z vás, kteří jste chemii už po letech zapomněli nebo jste ji nikdy neměli. Pokud jste mladší a chcete se kurzu účastnit, ozvěte se mi před objednáním prosím

Cena: 5 990 Kč/235 Eur  (cena 60 minut vychází na 30 - 40 Kč)


Přemýšlíte o studiu se mnou až za rok? Přijímám jen omezený počet studentů, pokud se chcete dozvědět o registraci na rok 22/23 jako první, zanechejte mi zde email.

 • Kurz bude probíhat online 1x týdně v úterý od 17:00 do 18:45 od října do ledna (včetně). Celkově 28 hodin lekcí.
 • Pokud se připravujete na maturitu nebo k přijímacím zkouškám z biologie (LF, PřF, farmacie atd.) nebo si chcete biologii zopakovat a dozvědět se něco nového, je kurz právě pro vás. Rozpis hodin naleznete zde.
 • Každá lekce bude po odvysílání k dispozici ve formě záznamu - pro případ, kdybyste neměli zrovna čas se hodiny účastnit, nebo byste si rádi hodinu poslechli znovu pro lepší pochopení.
 • Součástí kurzu jsou i pravidelné procvičovací testy z probíraných témat (koncipované z přijímacích testů z minulých let a modelových sbírek na LF a PřF), které Vám dají zpětnou vazbu o správném pochopení daného tematického celku a pevný základ pro jejich úspěšné řešení např. při přijímacích zkouškách.
 • Po každém probraném tematickém celku (buněčná biologie, molekulární biologie atd.) bude součástí kurzu také konzultace, kde se můžete zeptat na cokoliv z daného okruhu, co vám není jasné, abyste si důležité znalosti, termíny a procesy správně osvojili. Na konzultacích s vámi proberu i řešení procvičovacích testů a zopakuji potřebné souvislosti a pojmy.
 • Budu vám kdykoliv k dispozici i přes e-mail nebo messenger v případě jakýchkoliv dotazů během kurzu.
 • Lekce z kurzu budou dostupné v záznamu pro studenty ročního kurzu chemie s Oli, pokud máte ale zájem jen o biologii samotnou, 

Objednejte si kurz biologie za 1 800 Kč zde

Máte jakékoliv dotazy? Napište mi

 

Soukromé lekce a mentoring

Individuální lekce se mnou 

Napište mi, prosím, a domluvíme se na detailech.

500 Kč

45 minut