Objednejte si kurz chemie se mnou

Celoroční online kurz chemie - začínáme v říjnu

Kurz chemie, kde ji pochopíte a ještě navíc si ji zamilujete. Vyberte si ze dvou variant kurzu s a bez mentoringu.
Kurz chemie, kde ji pochopíte a ještě navíc si ji zamilujete. Vyberte si ze dvou variant kurzu s a bez mentoringu.

Během ročního online kurzu se naučíte rozumět středoškolské chemii a připravíte se na přijímací zkoušky na PřF, farmacii a lékařské fakulty. Ještě mne neznáte? Podívejte se první, jestli vám vyhovuje můj styl vysvětlování.

 • Kurz obsahuje kompletní výuku SŠ chemie s přesahem do VŠ v živých přenosech (pondělí a středa 17:00-18:45). Říjen - červen 24/25, ve kterém nás čeká 120 hodin teorie chemie. Rozpis témat najdete v tomto souboru. Po vysílání jsou hodiny dostupné v záznamu, který si můžete kdykoliv projít. Součástí jsou také testy na procvičení znalostí (po dokončení ucelené kapitoly). 
 • Každé pondělí a středu od 19:15 mám otevřené konzultační hodiny. Probereme vaše dotazy k lekcím, konkrétní dotazy např. z modelovek či testů k přijímacím zkouškám. Konzultace na studijním fóru jsou možné 24/7.
 • Na začátku kurzu dostanete studijní balíček. Ten obsahuje materiály ke studiu a také kartičky na procvičení triviálních názvů sloučenin.
 • Budete mít přístup do komunity všech mých bývalých a současných studentů (studijní fórum/skupina). Zde můžete najít studijního partnera, ptát se kdykoliv na dotazy z učiva, modelovek, testů, ze školy nebo zkušenosti a rady starších studentů k přijímačkám a ke studiu na VŠ.
 • V 2. polovině roku projdeme ve speciálních webinářích dostupné testy/modelovky na většinu lékařských fakult v Česku a také na VETUNI.

  Kurz chemie nabízím ve 2 variantách:

  • Kurz bez mentoringu 

  Kurz obsahuje vše výše zmíněné a dosáhnete v něm toho, že se naučíte za rok porozumět chemii v rozsahu SŠ s přesahem do VŠ. A také se připravíte na maturitu, přijímačky a nebo prohloubíte zájem o obor. Konzultace hromadné a v rámci fóra vám zabezpečí, že se nezaseknete na něčem, čemu nerozumíte.

  Cena této varianty je 5 990 Kč/245 Eur. Pro rezervaci místa je třeba zaplatit 50 % z ceny kurzu. 

  • Kurz s mentoringem

  Nad rámec všeho výše zmíněného dostanete přístup k mému kalendáři a podle svého času si postupně budete plánovat termíny konzultací. Za rok můžete využít průměrně 5 konzultací jen se mnou. Obvykle řešíme výběr vysoké školy, stanovení cílů, kterých chcete za rok dosáhnout, motivaci. Probereme váš postup v kurzu, věci, kterým nerozumíte, ale taky vás budu stále motivovat, abyste dosáhli svého cíle. Počet míst je v této variantě velmi omezený.

   Cena ročního kurzu chemie s mentoringem je 7 990 Kč/330 Eur. Pro rezervaci místa je třeba zaplatit 50 % z ceny kurzu. 
   Pro koho je roční kurz chemie vhodný?
   Pro každého, kdo se chce naučit chemii pochopit a nejen se ji učit nazpamět. Podívejte se sami na veřejné recenze účastníků kurzu na Facebooku nebo ve výběru na Instagramu . Kurz je nejvhodnější pro studenty, kteří budou dělat v roce 2024/2025 přijímací zkoušky na vysokou školu nebo i pro studenty, které přijímačky čekají až za 2 roky. V kurzech mívám i úplné začátečníky s chemií, kteří neměli předmět na střední vůbec, učitele, kteří si chtějí chemii zopakovat pro výuku nebo nadšence, kteří ji budou potřebovat v práci/na VŠ. Záleží velmi na vás, pokud se se mnou chcete rok chemii učit, velmi si toho vážím. Pokud jste mladší (1. - 2. ročník SŠ), tak zvažte, jestli si raději nepočkáte na další rok. Případně mi napište a můžeme se o tom pobavit. 

  Pokud uvažujete o studiu se mnou příští rok, zanechte mi email. Zašlu vám jako první informace o vypsání kurzu během února 2025. Kurz (obzvláště varianta s mentoringem) bývá totiž obvykle rychle zaplněný. 

  Jarní intenzivní kurz chemie (únor až květen 2025)

  Čekají vás letos přijímačky z chemie třeba na medicínu, farmacii nebo veterinu? Tak pro vás otevírám kurz chemie.

  Jarní intenzivní kurz chemie s Oli 

  Slovo intenzivní tady hraje velkou roli, projdu s vámi to nejpodstatnější za 4 měsíce. Pokud jste tedy zjistili, že potřebujete na chemii zapracovat před přijímačkami a sami to nezvládnete, tak je kurz dělaný pro vás.

  • Kurz obsahuje to nejpodstatnější z SŠ chemie v živých přenosech (úterý od 17:30 do 20:15). Rozpis témat najdete v tomto souboru. Po hodině dostanete také test na procvičení znalostí. 
  • Celkově nás čeká 16 setkání (každé trvá necelé 3 hodiny), poté ale počítejte s tím, že budete muset ještě nějaké věci dostudovávat i sami. Není možné za 4 měsíce projít kompletní 4 roky výuky, udělám ale vše pro to, abyste z kurzu získali maximum znalostí. Ukážu, co je důležité, a cestu, jak postupovat, aby vaše učení bylo efektivní. Také vám pomůžu naučit se řešit testy k přijímačkám.
  • Budete mít přístup do komunity všech mých minulých i současných studentů (studijní fórum). Tam můžete sdílet dotazy k učivu, k modelovkám atd. Kdykoliv můžete napsat i mně. Mým cílem je, abyste vše co nejlépe pochopili a co nejlépe se připravili na přijímačky. Kurz je vhodný i jako zopakování znalostí z chemie pro vstup na VŠ chemického směru. 
  • Všechny lekce jsou po odvysílání k dispozici i v záznamu, takže si je můžete kdykoliv projít, třeba i v červnu před přijímačkami.
  • Součástí kurzu jsou také záznamy videí, kde řeším modelovky/testy na tyto fakulty: LF MUNI, LF UPOL, 3. LF UK, LF HK, LF Plzeň, VETUNI apod.
  • Pokud mne neznáte, koukněte se první, jestli vám vyhovuje můj styl učení, případně si přečtěte veřejné hodnocení mých kurzů.

  Chcete být mými studenty? Začínáme 4. února 2025. 

  Cena kurzu je 2 600 Kč/103 Eur 🔽🔽🔽

  Čekají vás přijímací zkoušky až v roce 2025? Zanechte mi email, pošlu informaci, jakmile registraci vypíšu na začátku roku 2025) nebo se podívejte na možnost mého ročního kurzu chemie, kde se naučíte chemii, jak nejlépe to jen jde.


   

  Soukromé lekce a mentoring

  Individuální lekce se mnou 

  Napište mi, prosím, a domluvíme se na detailech.

  700 Kč

  45 minut