Kde se můžeme potkat


Kurzy chemie

Připravujete se na medicínu a chcete pro to udělat maximum? Chemie je pro studenty obvykle obtížná, musíte umět logicky odvodit plno reakcí v organické chemii a na druhou stranu se naučit plno triviálních názvů. V jednotlivých kurzech se buďto zaměřuji na určitá témata (izomerie, metabolismy, organické reakce, výpočty) a nebo se s vámi mohu vrhnout na chemii zcela od základů.


Webináře a jarní kurz chemie a biologie - příprava na medicínu a VŠ

Potřebuješ se zaměřit na konkrétní témata a pochopit, jak řešit modelové otázky k přijímacím zkouškám na medicínu? Tyto webináře tedy jsou dělané přesně pro tebe. Podívejte se na vypsané kurzy. Tyto krátkodobé kurzy obvykle zveřejňuji během jara.

  • Ve webináři rozeberu teorii a vysvětlím různé příklady z modelovek a z testů na jednotlivých LF
  • Probereme otázky, které mi k tématu zašlete před webinářem

Roční online kurz chemie a biologie

Za rok tě naučím chemii tak, že ti už bude dávat smysl. Pokud budeš soustavně pracovat, pomůže ti to projít testem na přijímačkách, ale také ti to zjednoduší práci později na VŠ. Navíc s Markem projdeš biologii bez kompromisů.

  1. Všechny lekce jsou dostupné ze záznamu
  2. Stačí ti online připojení a můžeš být kdekoliv na světě
  3. Když látku neprobereme dostatečně, přidám hodiny
  4. Kromě teorie projdeme veškeré možné testy nejen na lékařské fakulty, budeme mít konzultace a dostaneš materiály k procvičení učiva
  5. Dopředu víš, kdo a jak tě bude učit

Mentoring

Potřebujete se naučit chemii od základů? Pomůžu vám naplánovat samostudium a pravidelně (např. 1x za 14 dní) si zavoláme a probereme váš pokrok. Používám grafický tablet, takže vám i vše vysvětlím sdílením obrazovky. Dovysvětlím, co k přijímacím zkouškám potřebujete, a rozebereme otázky z modelovek. 

Pokud máte o mentoring zájem, napište mi.
 


Doučování

Potřebujete vysvětlit konkrétní témata v chemii, ať už dlouhodobě či jednorázově? Ozvi se mi